دسته‌بندی نشده

انتخاب جنس روشویی

از مهمترین تفاوت های روشویی سنگی و سرامیکی ، دوام بالای سرامیک است که حداقل جذب رطوبت را دارد و به راحتی تمیز می شود ، اما در عین حال که دوام بالایی دارند نیازمند مراقبت نیز هستند و باید از افتادن اجسام سنگین یا ایجاد خراشیدگی روی سطح آنها جلوگیری کرد . سینک های سنگی نیز مزایای خاص خود را دارند و اکثرا از یک تکه سنگ گرانیت یا سنگ مرمر تراشیده شده ساخته شده اند ، که اگر درست درزگیری شوند غیر متخلخل و مقاوم در مقابل لکه ، خراش و حرارت هستند.

و مورد پر طرفدار چینی نیز که در دو نوع خاک نسوز و چینی شیشه ای عرضه می شود . نوع نسوز محکم و متخلخل است که تنها ایراد آن این است که ممکن است مستعد جذب آب باشد که در صورت استفاده درست از سطح لعاب ، این مشکل به میزان قابل توجهی حل می شود و در نهایت نوع شیشه ای که غیر متخلخل است و در دمای بالاتر تولید می شود . سطح این محصول معمولا به راحتی خراش برنمی دارد و ایده ال هم برای طرح های مدرن و هم طرح های کلاسیک است .

روی هم رفته انتخاب نوع سینک روشویی بر اساس سلیقه ی هر شخص و نوع کاربری آن میتواند متفاوت باشد ، برای مصارف خانگی هر کدام می پسندید ، برای کارهای آزمایشگاهی سبک ، سطح سنگ و در موارد استفاده از اسیدها و مواد شیمیایی صنعتی نوع نسوز انتخاب مناسبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *